فروش بادام
خانه / بادام زمینی چینی / قیمت بادام زمینی در چین و ایرانی را با بهترین کیفیت ها و به روز مطلع باشید؟

قیمت بادام زمینی در چین و ایرانی را با بهترین کیفیت ها و به روز مطلع باشید؟

قیمت بادام زمینی در چین
قیمت بادام زمینی در چین

قیمت بادام زمینی در چین و ایرانی تفاوت های بسیاری دارد. بادام زمینی های خارجی و به خصوص بادام زمینی چینی چند سالی است که بازار خشکبار داخلی ما را تحت تاثیر قیمت های خود قرار داده و فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه را به عنوان یک بادام با کیفیت ایرانی تحت تاثیر خود قرار داده است. چنانچه می خواهید از قیمت انواع بادام زمینی مطلع باشید کافیست با ما در تماس باشید.

فرق بادام زمینی چینی و ایرانی

با توجه به اینکه در سال های گذشته مصرف بادام زمینی در کشور ما رو به افزایش بوده اما تولید این محصول افزایش چشمگیری نداشته است نیاز بازار به طرفی رفته که واردات انواع بادام زمینی خارجی در دستور کار واردکنندگان قرار بگیرید. این در حالی است که قیمت بادام زمینی های ایرانی نیز بسیار بالاتر از مشابه خارجی خود می باشد و به همین صورت نمی توان با این بادام های قیمت ارزان رقابت نماید. اما تنها تفاوت بادام زمینی های ایرانی و چینی قیمت این محصولات نیست بلکه کیفیت های متنوع هر دو بادام زمینی مشتریان را برای خرید هر کدام راضی می نماید. برای اینکه بهترین بادام زمینی ها را برای کسب و کار خود خریداری نمایید می توانید با یک مشاره مناسب بادام باکیفیت و با قیمت مناسب را تهیه و خریداری نمایید.

عموم بادام زمینی های خارجی مصارف صنعتی دارند و مشتریان آنها برای تولید مناسب و ب صرفه محصولات خود از این بادام ها استفاده می نمایند.

انواع بادام زمینی خارجی

انواع مختلفی از بادام زمینی های خارجی از کشور های مختلف وارد بازار ایرانی میگردد و به همین جهت شما در بازار داخلی ما می توانید انواع بادام زمینی های کشور های همسایه و به خصوص کشور های تولید کننده بادام زمینی به صورت عمده را مشاهده نمایید. این بادام زمینی ها شامل موارد زیر می باشد.

 1. بادام زمینی چینی
 2. بادام زمینی هندی
 3. بادام زمنیی مصری
 4. بادام زمینی سودانی
 5. بادام زمینی عراقی
 6. بادام زمینی ازبکستانی
 7. بادام زمینی ترکیه

مصارف عمده بادام زمینی چینی در ایران

در کشور ما در بسیاری از صنایع از بادام زمینی استفاده می شود. بادام زمینی ها برای مصارف صنعتی باید دارای ویژگی های مناسبی باشند تا بتوانند برای تولید کنندگان مناسب باشند. اما دلیلی که تولید کنندگان مختلف از بادام های خارجی برای تولیدات خود استفاده می نمایند شامل موارد زیر می باشند.

 • قیمت مناسب بادام زمینی های خارجی
 • میزان موجودی بازار مناسب بادام ها
 • وجود بادام زمینی های خارجی در تمام سال
 • داشتن شکل و ظاهر مناسب برای تولیدات مختلف
قیمت بادام زمینی در چین
قیمت بادام زمینی در چین

از سوی دیگر می تواند مصرف بادام زمینی در هر شغل و یا تولید هر محصول نیاز مصرف کننده را برای مصرف بادام های مختلف بیشتر مشخص نماید. به طور مثال یک تولید کننده خشکبار برای تولید یک خشکبار باکیفیت باید از بادام زمینی درجه یک آستانه اشرفیه استفاده نماید و یا یک تولید کننده خلال بادام زمینی برای تولید خلال بادام زمینی درجه یک می تواند گزینه های متنوعی داشته باشد. همچون بادام زمینی های درشت چینی یا ترکیه و یا بادام های درشت ایرانی. با این تفاسیر مصرف بادام های مختلف در هر شغل های مختلف می تواند به تولید کنندگان کمک زیادی نماید. در همین راستا ما انواع استفاده های بادام را برای شما بازگو می نماییم.

 • استفاده به عنوان خشکبار
 • استفاده در تولید انواع شیرینی جات
 • استفاده برای تولید روغن بادام زمینی
 • تولید انواع کره بادام زمینی
 • تولید محصولات مختلف بادام به صورت روکش دار

چرا بادام زمینی چینی مصرف کننده زیادی دارد؟

یکی از دلایل بسیار قوی و مهم استفاده فراوان بادام زمینی در صنعت قیمت بسیار مناسب و همچنین ظاهر بسیار خوب این محصول می باشد. بادام زمینی های چینی می توانند نیاز تولید کنندگان مختلف را به تامین یک بادام زمینی در تمام فصول برطرف سازند و به همین جهت تولید کنندگان بزرگی همچون مزمز و چی توز و سایر تولید کنندگان از بادام زمینی های خارجی در تولید محصولات خود استفاده می نمایند. امروزه در بسیاری از تولیدات که در آن ها از بادام زمینی استفاده می شود از بادام زمینی های خارجی استفاده می شود و به همنین جهت استفاده و مصرف بادام زمینی بسیار در بین مشتریان عمده جایگاه مهمی دارد.

قیمت بادام زمینی در چین
قیمت بادام زمینی در چین

خرید آنلاین انواع بادام زمینی ایرانی و خارجی

برای خرید بهتر بادام زمینی شما راه های مختلفی دارید و بنا به درخواست خرید خود می توانید از این روش ها استفاده نمایید. از روش های معمول خرید بادام زمینی و یا هر نوع خرید ملزومات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • خرید آنلاین
 • خرید حضوری
 • خرید با واسته
 • خرید مستقیم

در این روش ها همانگونه که مشاهده می کنید شاید بهترین روش برای خرید بهتر بادام زمینی به عنوان نمونه و سمپل خرید آنلاین این محصول می باشد. شما در این روش می توانید خرید آسان و همچنین ارزان بادام زمینی های ایرانی و خارجی را به راحتی تجربه نمایید و بهترین بادام زمینی ها را در اسرع وقت خریداری نمایید. شرکت اسپارود نیز یکی از تولید کنندگان و همچنین تامین کنندگان بادام زمینی ایرانی و خارجی می باشد و با عرضه انواع بادام زمنیی های می تواند نیاز شما را به این محصول برطرف سازد.

قیمت بادام زمینی در چین
قیمت بادام زمینی در چین

تفاوت قیمت بادام زمینی در چین با بادام زمینی های ایرانی

همانطور که خریداران بادام زمینی می دانند بادام زمینی های ایرانی بسیار متفاوت با بادام زمینی های خارجی می باشند. به همین جهت نوع مصرف این محصولات نیز بسیار متفاوت می باشند. برای اینکه قیمت های روز این محصولات را به راحتی در دسترس داشته باشید و قیمت محصولات داخلی و خارجی بادام زمینی را به روز در اختیار داشته باشید کافیست با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بنا به مصرف و در خواست شما و همچنین قیمت های روز محصولات لیست قیمت بادام زمینی ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار دهند. اما قیمت بادام زمینی داخلی و خارجی بنا به تولید و همچنین مصارف آنها بسیار با یکدیگر متفاوت باشند. در ادامه قیمت انواع بادام زمینی ها ایرانی و خارجی که در اواخر فصل تابستان در بازار موجود می باشد را برای شما ارائه خواهیم داد.

بادام زمینی آستانه اشرفیه            ۳۹۰۰۰ تومان

بادام زمینی پارس آباد                   ۳۸۰۰۰ تومان

بادام زمینی جینی                       ۲۸۰۰۰ تومان

بادام زمینی هندی                      ۱۷۰۰۰ تومان

بادام زمینی ترکیه                       ۳۰۰۰۰ تومان

بادام زمینی ازبکستانی               ۳۵۰۰۰ تومان

قیمت بادام زمینی در چین
قیمت بادام زمینی در چین

فروش عمده بادام زمینی خام ایرانی و خارجی

شرکت اسپارود با تولید و همچنین تامین انواع بادام زمینی های داخلی و خارجی می تواند نیاز بسیاری از مشتریان عمده بادام زمینی را به یک محصول باکیفیت و با قیمت مناسب را برطرف سازد. از این رو مشتریان محترم برای تهیه و خرید بهتر بادام زمینی های مورد استفاده خود کافیست با ما در تماس باشند تا ابتدا از قیمت های روز بادام زمینی مطلع سپس بهترین بادام زمینی های مناسب با مصرف شان را تهیه و خریداری نمایند. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان ما برای خرید بهتر و به صرفه تر محصولات خود استفاده نمایید تا بتوانید تولید خود را بهبود ببخشید. برای اطلاع از شرایط روش و همچنین موجودی انبار ما کافیست با ماره های زیر در ارتباط باشید و با مشاورزین و پشتیبان های ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام زمینی عمده ایرانی به صورت خام و برشته با کیفیت عالی

اگر می خواهید ازاز قیمت بادام زمینی عمده ایرانی در انواع مختلف همچون بادام زمینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام